MİSYONUMUZ

Isparta Zümrüt Kız Öğrenci Yurdumuz, işinde uzman, anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile siz değerli öğrencilerimizin başarıları için en iyi imkanları sunmaktadır. Güven ve huzurun adresi olan Isparta Zümrüt Kız Öğrenci Yurdumuz, sunduğu imkanları ile hayatları boyunca gençlerimizin yeni evi olacaktır.

VİZYONUMUZ

Çağımızın gereği olan bütün yenilikleri takip ederek siz değerli öğrencilerimize en iyiyi yansıtarak, bulunduğumuz sektörde öncü olmak tek isteğimizdir. Sahip olduğumuz avantajlarla ve büyük bir aile olmanın verdiği güçle, öğrencilerimizin her türlü sorununda yanında olmayı kendimize amaç edindik.

08/09/2016 tarihli sayısında bizi konu edinen ISPARTA EXPRESS gazetesine ve gazeteci Elif AKGÜL’e teşekkür ederiz.

KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Kayıt yaptıracak Öğrenciler İçin;

 
1. Öğrenci Bilgi Formu, (*)
2. Öğrenim kurumuna veya eğitim programına kayıtlı olduğuna veya kayıt yaptırdığına dair onaylı ve fotoğraflı belgenin fotokopisi,
3. Öğrenciye ait onaylı, fotoğraflı nüfus cüzdanı örneği,
4. İkametgah belgesi,
5. Sağlık durumunun toplu yerlerde yaşamaya elverişli olduğuna dair doktor raporu,
6. Savcılık veya Adli Sicilden alınacak iyi hal belgesi,
7. Her öğrenci için 5 vesikalık fotoğraf,
 
(*) İşaretli formlar kesin kayıt aşamasında Yurt Müdürlüğü ile birlikte düzenlenecektir.
Öğrencilerin beraberinde pijama, çamaşır, bornoz, havlu, oda terliği, banyo terliği gibi kişisel eşyalarını getirmeleri önerilir.
 
Kanun, tebliğler ile yönetmeliklere göre kayıt yapılması uygun bulunmayan müracaat sahipleri yurda kabul edilmezler ve durum, müracaat sahiplerine yazılı olarak bildirilir.